E-Nabiz

E-Nabız EEG Sonucu Nasıl Öğrenilir

09.03.2022
E-Nabız EEG Sonucu Nasıl Öğrenilir

E-nabız EEG sonucu nasıl öğrenilir diye merak ediyor iseniz, sizler de bu yazımızdan yararlanabilirsiniz. Güvenilir ve doğru bilgiler ile birlikte EEG sonucunun ne olduğuna ve nasıl öğrenildiğine ilişkin açıklamaları takip etmek işinizi kolaylaştıracaktır.

E-Nabız EEG Sonucu

e-nabız eeg sonucu, e-nabız uygulaması üzerinden girilen ve bu alanda yer alan tüm sonuçlarınızdır. Tahlil sonuçları, röntgen sonuçları, ultrason sonuçları, MR sonuçları ve görüntüleri gibi bilgileri görebilme imkanınız oluşur. Hastane bilgileri e-nabız uygulamasına yükler. Buradan sizler görebilirsiniz. Ayrıca bu alanda kalıcı olduğu için, izin verdiğiniz sağlık kurumlarındaki hekimler de bu sonuçları görebilir. Kimlerin öğrenebileceğini kendi kişisel panelinizden düzenleyebilirsiniz. Düzenli ve kullanışlı bir alandır. Bir sonraki randevularınızda hekimleriniz direkt önceki tahlil sonuçlarınızı ya da röntgen sonuçlarınızı görebilir.

E-Nabız EEG Sonucu Nasıl Öğrenilir

e-nabız üzerinden uygulamaya ya da web sitesine giriş yaparsınız. Ana ekran üzerinden raporlarım bölümüne girmeniz gerekir. Burada e-nabız eeg sonucu görebilmek mümkün. Ancak bazı vatandaşların sonuçları çıkmıyor. Bunun temel nedeni de hastane ile alakalı bir durum olmasıdır. Hastanelerin e-nabız sistemi ile uyumlu olarak eeg entegrasyonu yok ise bu sonuçları görmek mümkün olmaz. Ancak günümüzde çoğu hastanenin bu entegrasyonu bulunuyor ve vatandaşlar sonuçlarını öğrenmek istediğinde bu herhangi bir sorun teşkil etmiyor.

e-nabız uygulamasına ister e-devlet üzerinden isterseniz e-nabız üzerinden giriş yapabilirsiniz. Sonuçlarım ve tahlillerim bölümünde aradığınızı bulabilirsiniz. E-nabız EEG sonucu öğrenme işlemi hastane yetkilileri tarafından ne zaman sistem verileri işlenirse o zaman görülebilir olur.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.