E-Nabiz

E-Nabız geri bildirim nedir

14.01.2023
E-Nabız geri bildirim nedir

E-nabız kullanan vatandaşlarımızın birçok konuda imdadına yetişen geri bildirim, uygulamada önemli bir aktif rol oynamaktadır. Peki E-Nabız geri bildirim nedir ve ne işe yarar? Sizlere bu sorunun cevaplarını araştırdık. Aynı zamanda araştırmak ile kalmayıp uygulama üzerinden nasıl çalıştığı ile ilgili deneyimler edindik. Edinmiş olduğumuz bu deneyimleri sizlere aktarmak istiyoruz. E-Nabız uygulaması üzerinde yaşamış olduğunuz herhangi bir teknik aksaklık veyahut sorun durumunda geri bildirim sistemini kullanabilirsiniz. Kullanacağız bu sistem ile yaşamış olduğunuz sorunlar E-Nabız teknik personelleri tarafından inceleniyor ve çözüme ulaştırıldıktan sonra tarafınıza bilgi sağlanıyor.

E-Nabız Geri Bildirim Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Yukarıda anlatmış olduğumuz geri bildirim konusunu biraz daha açmak istiyoruz. Çünkü halen kafanızdaki; “E-Nabız geri bildirim nedir?” sorusuna yanıt bulduğunuzu düşünmüyoruz. Bir örnek vermek gerekirse; yaptırmış olduğunuz bir tahlilin sonucunu göremiyorsanız, röntgen, MR vb. sonuçlarınızı göremiyorsanız veyahut iletişim bilgilerinizi değiştirmek istiyorsanız; işte E-Nabız geri bildirim sistemi burada yardımınıza koşar adımlarla geliyor. Sistemi nasıl kullanacağınıza gelirsek; E-Nabız sistemi üzerinden yaşamış olduğunuz sorun için uygulamanın sol sekmesinde bulunan ve ünlem işareti taşıyan “Geri Bildirim” butonuna tıklıyoruz. Tıkladıktan sonra açılan sayfada gitmiş olduğunuz hastaneye özgü bir sorununuz varsa hastaneyi seçiyoruz. Ancak genel olarak bir sorununuz var ise “genel şikâyet” sekmesine tıklıyoruz. Ardından sekmede bulunan şikayetlerden birini sorun olarak yaşıyorsanız seçiyorsunuz. Eğer ki yaşamış olduğunuz sorun sekmede bulunmuyorsa “Diğer” seçeneğine tıklayıp sorununuzu ayrıca belirtiyorsunuz. Son olarak telefon ve e-mail bilgilerinizi girip gönder butonuna tıklıyorsunuz. Şikâyetiniz E-Nabız sistemine gönderilmiş olup teknik personellerden tarafından incelemeye alınıyor. Ardından çözüme kavuşturulunca geri bildirim sayfasında girmiş olduğunuz e-mail ve telefonunuza geri bildirim sağlanıyor.

E-Nabız Geri Bildirimde Bulunan Şikâyet Seçenekleri

E-Nabız geri bildirim nedir sorusuna yeterince yanıt sağladığımızı düşünüyoruz. Şimdi ise sistemde bulunan şikâyet seçeneklerini inceleyelim. Ancak sizin şikâyetiniz seçenekler arasında bulunmuyorsa; az önce de belirttiğimiz gibi “Diğer” seçeneğinden ayrıca sorununuzu belirtebiliyorsunuz. Geri bildirim sisteminde bulunan şikayetleri inceleyecek olursak;

 • Tahlillerimi göremiyorum.
 • Görüntülerimi (Röntgen, MR vb.) göremiyorum.
 • Çocuklarımı göremiyorum.
 • Aile Hekimi değiştirmek istiyorum
 • Şifre değiştirmek istiyorum.
 • İşlem bana ait değil.
 • E-posta değiştirmek istiyorum.
 • Cep telefon numaramı değiştirmek istiyorum.
 • Randevu almak istiyorum.
 • Randevu iptal etmek istiyorum.
 • Diğer

Aslında bakacak olursak E-nabız uygulaması üzerinden yaşanabilecek bütün sorun sorunlar seçeneklerde bulunuyor. Ancak yine de benim sorunum başka diyorsanız görmüş olduğunuz gibi diğer seçeneği de mevcuttur. E-Nabız kullanıcıları için harika olduğunu düşündüğümüz geri bildirim sistemi için gerekli bütün bilgilendirmeyi yaptığımızı düşünüyoruz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.