E-Nabiz

E-Nabız kullanıcı yorumları

15.01.2023
E-Nabız kullanıcı yorumları

e-nabız kullanıcı yorumları nelerdir diye merak edenler ilgili konuyu yazı içeriğimizde bulabilirler. E-Nabız kullanıcı yorumları oldukça güven vermektedir. Çünkü Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları bu uygulamayı kullanıyor. Bu uygulamadan almış oldukları verimleri de yorum olarak internet sitelerinde paylaşıyor. Özellikle yorum loğları ve şikayet siteleri gibi alanlarda e-nabız uygulamasına da rastlamak mümkün. Peki kullanıcılar en çok hangi nedenlerden dolayı e-nabız kullanıcı yorumları yapıyor? İşte merak edilenler…

Tahlil sonucum ne zaman çıkar yorumları

Tahlil sonucunun ne zamana çıkacağına dair kullanıcı yorumları bulabilmek mümkün. Tahlil sonucu çıkmayan kişiler, bu sonucu nereden öğrenmesi gerektiğine dair bilgi arayışı içine giriyor. İnternet forumlarında sık karşımıza çıkan, radyoloji sonucum, patoloji sonucum ya da tahlil sonucum ne zaman çıkar gibi sorular da bunu öğrenmeye yönelik oluyor.

Covid 19 sonucum ne zaman çıkar yorumları

Covid 19 testinin sonucunu öğrenmek için e-nabız uygulamasına bakan çok kişi var. Ancak burada ne yazık ki sonuçlar maksimum 48 saate kadar paylaşılacak dense dahi 48 saati aşan durumlar ile karşılaşılabiliyor. Bu da işlem yoğunluğundan kaynaklanıyor. E-nabız kullanıcı yorumları da en çok krona testini öğrenmek isteyen vatandaşların yorumları ile dolu oluyor. Yorumu çıkmayan ya da yorumunu bulamayan kişiler, bu konuya ilişkin çok fazla şikayet ya da olumsuz yorum oluşturabiliyor.

Hastane ziyareti değerlendirmesi

Hastaneden alınan hizmet değerlendirmesi yapmak isteyen kişiler, genellikle e-nabız kullanıcı yorumunu dolduruyor. Bunun için, alınan hizmetin iyi ya da kötü olması önemli değil. Olumlu yorum ya da olumsuz yorum değerlendirme aşamalarını kullanmak mümkün. Yıldız verme, yorum yapma, gibi e-nabız uygulamasının içeriğinde yer alan ziyaretlerim kısmını değerlendirme imkanını kullanıcılar sunuyor. Hem hastanenin hem de sağlık personelinin değerlendirmesine bağlı oluşan süreci bulabilmek mümkün oluyor.

E-nabız uygulaması hakkındaki kullanıcı yorumlarınızı bekliyoruz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.