E-Nabiz

Acıbadem Hastanesi Tahlil Sonuçları Sorgulama

10.02.2022
Acıbadem Hastanesi Tahlil Sonuçları Sorgulama

Hastane, sağlık ocakları ve özel hastaneler de dahil olmak üzere birçok sağlık sorunlarımızı buralarda gidermekteyiz. Doktorlar ve sağlık yetkilileri hastalığa tanı koyabilmek adına bizden birtakım testler isteyebilirler. Bu testleri gerek hastane ortamında gerekse online olarak e nabız üzerinden veya hastanenin web sayfası üzerinden öğrenebilirsiniz.

Acıbadem Hastanesi Tahlil Sonuçları Sorgulama 2022 Sonuç Öğrenme

E nabız üzerinden yaptırmış olduğunuz tahlil sonuçlarınızı öğrenebilmek için e nabız şifreniz olması gerekir. Eğer e nabız şifreniz varsa T.C kimlik numaranız ve e nabız şifreniz ile e nabız sistemine giriniz. Ana sayfada yer alan Tahlillerim kategorisinden hastanede yaptırmış olduğunuz test sonuçlarınızı görebilirsiniz. E nabız şifreniz yoksa aile hakiminizden alacağınız tek kullanımlık erişim kodu ile sisteme giriş yapabilirsiniz.

Acıbadem Hastanesinin ana sayfasında online işlemler menüsünden tahlil sonuçlarınıza ulaşabilirsiniz. Hastanenin web sayfasına e mail ve şifreniz ile üye olarak tüm online işlemlerinizi buradan halledebilirsiniz. Hastanenin web sayfasına üye olduktan sonra sağ üst köşede bulunan online işlemler menüsüne giriş yapınız. Sonrasında sizden istenen bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra tahlil sonuçlarınızı açılan ekranda görebilirsiniz.

Dilerseniz hastanenin 444 55 44 numaralı telefonunu arayarak tahlil sonuçlarınız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Acıbadem Hastanesi Laboratuvar Sonuçları Nasıl Öğrenilir?

Acıbadem Hastanesine ait laboratuvar sonuçlarınızı yine hastanenin web sitesi üzerinden öğrenebilirsiniz. Hastanenin web sayfasına e mailiniz ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra, sağ üst köşede bulunan online işlemler menüsünden, Acıbadem Hastanesinde yaptırdığınız tüm tahlilleri laboratuvar bölümünden görebilirsiniz. Acıbadem Hastanesinin laboratuvar bölümüne giderek tahlil ve laboratuvar sonuçlarınızı buradan da isteyebilirsiniz. Dilerseniz doktorunuzun ekranında da çıkacağı için doktorunuzdan randevu alarak, doktorunuza başvurabilirsiniz. Hastaneye ait 444 55 44 numaralı telefondan laboratuvar sonuçlarınız hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Acıbadem Hastanesi Tahlil Sonuçları Sorgulama 2
Acıbadem Hastanesi Tahlil Sonuçları Sorgulama 2

E nabız üzerinden de Acıbadem Hastanesinde yaptırmış olduğunuz test ve tahlil sonuçlarınızı görebilirsiniz. E nabıza T.C kimlik numaranız ve e nabız şifreniz ile giriş yaptıktan sonra ana sayfada yer alan Tahlillerim kategorisinden bütün sonuçlarınıza ulaşabilirsiniz.

Acıbadem Hastanesi Covid test Sonucu Nasıl Öğrenilir?

Acıbadem hastanesinde Covid testi yaptırabileceğiniz gibi covid sonuçlarınıza da ulaşabilirsiniz. Acıbadem hastanesinde yaptıracağınız covid test sonuçlarınıza e nabız üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Acıbadem hastanesinde covid testi yaptırdıktan sonra test sonucunuz çıkana kadar evinizde kendinizi izolasyona almalısınız. Test sonucunuz pozitif çıktığı takdirde yetkililer sizlerle iletişime geçip ilaçlarınızı size ulaştıracaktır.

Yetkililer size ulaşmadığı takdirde e nabız üzerinden gerekli kontrolleri sağlayabilirsiniz. E nabıza T.C kimlik numaranız ve e nabız şifreniz ile giriş yaptıktan sonra ana sayfa da bulunan Tahlillerim kategorisinden covid-19 seçeneğine giderek test sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Testiniz pozitif çıktığı halde yetkililer size ulaşmadıysa bağlı bulunduğunuz ilin il sağlık müdürlüğünü arayabilirsiniz.

Acıbadem Hastanesinde yaptırmış olduğunuz test sonuçları hakkında bilgi almak için 444 55 44 numaralı telefonu da arayabilirsiniz.

Acıbadem Hastanesi Online Radyoloji Sonuçları Nasıl Öğrenilir?

Acıbadem hastanesinde yaptırmış olduğunuz radyoloji görüntülerinize Acıbadem Hastanesinin web sitesi üzerinden ve e nabız üzerinden ulaşabilirsiniz. Acıbadem hastanesine e amil ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede bulunan online işlemler menüsünden istenen bilgileri tamamladıktan sonra radyoloji görüntülerinize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz hastanenin laboratuvar bölümüne giderek radyoloji sonuçlarınızı elden teslim de alabilirsiniz.

E nabıza T.C kimlik numaranız ve e nabız şifreniz ile giriş yaptıktan sonra ana sayfa da yer alan radyoloji görüntülerim kategorisinden radyoloji sonuçlarınıza ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz hastaneye ait 444 55 4 numaralı telefonu arayarak radyoloji görüntüleriniz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Acıbadem Hastanesi Online Randevu Nasıl Alınır?

Acıbadem hastanesinin web sitesine e mail ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra ana sayfada sağ üst köşede yer alan online işlemler menüsünden online randevu seçeneği ile randevularınızı alabilirsiniz.

T.C kimlik numaranız, poliklinik seçeneğiniz, doktor tercihiniz ve randevu saatinizi seçerek randevu işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Tabi burada en önemli seçenek Acıbadem Hastanesinin hangi ilde ki şubesini tercih edeceğinizdir. Acıbadem Hastanesinin birçok ilde şubesi mevcuttur. online randevu seçeneği ile istediğiniz şubeye randevu alabilir sağlık sorunlarınızı giderebilirsiniz.

Dilerseniz hastaneye ait 444 55 44 numaralı telefonu arayarak hastane, test sonuçları veya randevular hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Acıbadem Hastanesi Sıkça Sorulan Sorular

Acıbadem Hastanesi ücretli midir?

Acıbadem hastanesi bölüme göre farklı ücretlendirmelere tabidir.

Acıbadem Hastanesinde muayene ücretleri ne kadar?

Acıbadem Hastanesinde muayene ücretleri 425 TL’dir.

Acıbadem Hastanesinde PCR testi yapılır mı?

Acıbadem Hastanesinde PCR testi yapılmaktadır.

Acıbadem Hastanesinde PCR test ücretleri ne kadardır?

Acıbadem Hastanesinde PCR testleri 550 TL civarında değişmektedir.

Acıbadem Hastanesinin telefon bilgisi nedir?

Acıbadem Hastanesine ait telefon bilgisi 444 55 44’tür.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.