E-Nabiz

Yalova Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları Sorgulama

18.01.2022
Yalova Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları Sorgulama

Diğer tüm hastanelerde olduğu gibi doktorlar hastaya tanı koymak amacı ile birtakım tahliller isteyebilirler. Bu tahliller sonucunda hastalığın ne olduğu belirlenerek doğru tedavi yöntemi uygulanır. Bu yüzden bu tahliller belirli aralıklar ile ve düzenli bir şekilde hastalığın kontrol altında tutulması amacı ile istenebilir.

Yalova Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları Sorgulama 2022 Sonuç Öğrenme

Yalova devlet hastanesinde yaptıracağınız tahlil sonuçlarınıza e nabız üzerinden ulaşabilirsiniz. E nabıza T.C kimlik numaranız ve e nabız şifrenizle giriş yaptıktan sonra ana sayfada yer alan tahlillerim kategorisinden ulaşabilir indirebilirsiniz. E nabıza T.C kimlik numaranız ile giriş yapabileceğiniz gibi aile hekiminizden alacağınız tek kullanımlık erişim kodu ile de giriş yapabileceksiniz. İlgili bölümün sekreterliğinden veya Yalova devlet hastanesinin laboratuvar bölümünden ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz hastanenin 0226 811 52 00 numaralı telefonunu arayarak tahlil sonuçlarınız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yalova Devlet Hastanesi Covid Testi Nasıl Yapılır?

Ülkemiz ve bütün dünya gibi covid salgını ile karşı karşıya kalmıştır. Bu durum vatandaşlarımı maske ve mesafe şartına itmiş. Dünya çapında aşılar geliştirmiştir. Biontech, Sinovac gibi aşılar ülkemize getirilerek vatandaşlarımızın virüse karşı korunması amaçlanmıştır. Virüs bulaşıcı olduğu için hastanelerde covid polikliniği açılmıştır. Covid ile alakalı bütün sorunlar bu polikliniklerde çözülmektedir. Aşılar muayeneler test alımları covid polikliniklerinde gerçekleştirmektedir. Diğer tüm hastanelerde olduğu gibi Yalova Devlet Hastanesinde de covid testi yapılmaktadır. Yalova Devlet Hastanesinde yaptıracağınız covid testinizin soncuna e nabız üzerinden ulaşabilirsiniz. T.C kimlik numaranız ile giriş yapacağınız e nabız sistemi üzerinde ana sayfada bulunan tahlillerim kategorisinden covid test sonucunuza ulaşabilirsiniz.

Yalova Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları Sorgulama 2
Yalova Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları Sorgulama 2

Yalova Devlet Hastanesi MHRS Randevu Nasıl Alınır?

MHRS üzerinden Yalova Devlet Hastanesi ve daha birçok hastane için randevu alabilirisiniz. Öncelikle randevu alabilmek için MHRS’nin web sitesine giriş yapmalısınız. MHRS sitesine giriş yapabilmek için e devleti kullanabilir veya üye olabilirsiniz. T.C kimlik numaranız ve şifrenizi girdiğiniz takdirde MHRS sayfasına yönlendirileceksiniz. Ana sayfada yer alan randevu al seçeneği ile hastane kısmına Yalova Devlet Hastanesi yazıp istediğiniz polikliniği seçerek size uygun gün ve saatte dilediğiniz doktora randevu alabileceksiniz.

Yalova Devlet Hastanesi T.C kimlik No İle Tahlil Sonuçları Nasıl Öğrenilir?

Yalova Devlet Hastanesinde yaptırdığınız tahlillerinizi Yalova Devlet Hastanesinin laboratuvar bölümünden T.C kimlik numaranız ile öğrenebilir ve alabilirsiniz. Dilerseniz sonuçlarınızı almak için hastanenin web sitesini de ziyaret edebilirsiniz.

Tahlil sonuçlarınıza e nabız üzerinden T.C kimlik numaranız ve e nabız şifrenizle giriş yaparak ulaşabilirsiniz. Yalova devlet hastanesine ait 0226 811 52 00 numaralı telefonu arayarak tahlil sonuçlarınız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yalova Devlet Hastanesi Ultrason Sonuçları Öğrenme

Yalova Devlet Hastanesinden ultrason sonuçlarınızı almak için hastanenin laboratuvar bölümüne gidebilir veya ilgili bölümün sekreterliğinden bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz e nabız üzerinden T.C kimlik no ve e nabız şifrenizle giriş yaptığınız takdirde ana sayfada bulunan radyoloji görüntülerim kategorisinden ultrason sonuçlarınıza ulaşabilirsiniz. Yalova Devlet Hastanesine ait 0226 811 52 00 numaralı telefondan ultrason sonuçlarınız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yalova Devlet Hastanesi Hakkında Soru Cevap Bölümü

Yalova Devlet Hastanesi iletişim numarası nedir?

0226 811 52 00 numaralı telefondan hastane ile iletişime geçebilirsiniz.

Yalova Devlet Hastanesi Ek Bina nerededir?

Yalova Devlet Hastanesi Ek Binası Yalova/Çiftlikköy’dedir.

Yalova Devlet Hastanesine hangi otobüsler gider?

Tüm şehir içi dolmuşlar hastaneye uğramaktadır. Halk otobüsleri 30dk. Da gelmektedir.

Yalova Devlet Hastanesi ücretli mi?

Yalova Devlet Hastanesi devlet hastanesi olması sebebi ile ücretsizdir.

Yalova Devlet Hastanesi nerededir?

Yalova Devlet Hastanesi İsmet Paşa mahallesindedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.