E-Nabiz

Mhrs Mobil İndir, Mhrs Android, Mhrs İOS Uygulaması İndir

16.02.2022
Mhrs Mobil İndir, Mhrs Android, Mhrs İOS Uygulaması İndir

Mhrs mobil android / İOS uygulama indir, aşı randevularınız için merkezi hekim randevu sistemi, Mhrs cep telefonu uygulaması indir ve mhrs mobil uygulaması İndir gibi sorular hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. MHRS (Merkezi Hekim Randevu Sistemi) artık hayatımızda en çok yeri tutan uygulamalardan birisi haline gelmiş durumda.

Mhrs Mobil İndir, Mhrs Android, Mhrs İOS Uygulaması İndir

Hastaneye veya sağlık ocağına gitmeden önce ilk girdiğimiz uygulama MHRS olmakta. Randevu almak, randevu iptali yapmak gibi işlemler uygulama üzerinden yapılmakta. MHRS sisteminin mobil uygulamaları da çıkmış durumda. MHRS Android ve MHRS İOS uygulaması nasıl indirilir? Nasıl kullanılır?

MHRS Mobil İndir

Merkezi hekim randevu sisteminin mobil uygulaması hayatımızı kolaylaştıran uygulamalardan birisi olmakta. Artık sürekli yanımızda olan cep telefonlarımıza da bu uygulama kurulabilmekte. Sadece birkaç tıklama ile de randevu alınabilmekte. Peki MHRS mobil uygulamaları nasıl indirilir?

MHRS Android Uygulaması İndirme

MHRS’nin Android uygulamasını indirmek için Google Play Store’ye girip arama kısmına MHRS yazmalı veya MHRS uygulamasının linkine (MHRS – Google Play’de Uygulamalar) tıklamalısınız. Daha sonrasında çıkan uygulamayı “Yükle” butonuna basarak kurabilirsiniz.

MHRS İOS Uygulaması İndirme

MHRS’nin İOS uygulamasını indirmek için App Store üzerinden yine MHRS olarak arama yapabilir veya MHRS uygulamasının App Store linkine (MHRS App Store’da (apple.com)) tıklayarak uygulamaya ulaşabilirsiniz. “Yükle” tuşuna basarak da telefonunuza MHRS uygulamasını kurabilirsiniz.

MHRS Mobil Uygulaması ile Neler Yapılabilir?

MHRS uygulaması ile başta hastaneden veya sağlık ocağından randevu alma işlemi yapılmaktadır. Bunun yanında;

  • Konumunuza en yakın hastaneyi bulma,
  • Yapılan duyurulara erişme,
  • Profilinizi düzenleme,
  • Favorilerini düzenleyerek kolay randevu alma işlemi yapma

Geçmiş randevularınız hakkında bilgi alma gibi işlemleri de yerine getirebilirsiniz. Konumunuza en yakın hastaneyi görüntüledikten sonra direk o hastaneden randevu alabilirsiniz. MHRS mobil uygulaması randevu almamızı kolaylaştıran bir uygulamadır. Sadece birkaç tıklama ile en yakındaki hastaneyi bulmamızı ve oradan randevu almamızı sağlar.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.