E-Nabiz

E-Nabızda 2 çocuğum görünmüyor

12.01.2023
E-Nabızda 2 çocuğum görünmüyor

E-nabız sistemi hastaların hangi hastaneye, hangi tarihte, hangi bölüme gittiğiniz ve bu tedavi sürecinde hangi tahlillerin yapıldığını gösterir. Aynı zamanda bu tahlillere e-nabız sistemi üzerinden de ulaşabilirsiniz. E-nabız sistemini hastaların ve hastane çalışanlarının işini hızlandırmaktadır. Hastalar istedikleri doktora istedikleri zaman randevu alabilirler. Tüm randevularını kendilerine uygun olan gün için ayarlayabilirler. Aynı zamanda bu anne ve babaların çocukları içinde geçerli olan bir sistemdir.

E-Nabızda 2 çocuğum görünmüyor

Anne ve babalar çocuklarını doktora tedavisine götürdükten sonra tahlil sonuçlarını öğrenmeyi isterlerse tahlil sonuçlarına yalnızca E Nabız üstünden görüntüleyebilirler. Çocuklarının sağlık bilgilerine görebilmeleri için anne ve babanın da birbirlerine E Nabız sistemlerinden paylaşım kısmından onay vermeleri gerekmektedir.

  • E-Nabız sistemine girdikten sonra, sol menü kısmında en altta bulunan paylaşım linkine tıklanır.
  • Karşınıza çıkan sayfanın sağ üst kısmında çocuklarım linkine tıklamanız gerekmektedir.
  • Fakat çocuklarınızın adlarını ekranda göremiyorsanız eğer “Çocuklarımı Göremiyorum” linkine tıklamanız gerekir. Aşağıda kısımda çocuklarınızın adları bulunduktan hemen sonra, adlarının yanında bulunan “onay ver” linklerine tıklamanız gerekir. Eşinizin de kendi E-Nabız sisteminden aynı işlemleri yapmaları gerekmektedir, her iki e-nabız hesabında da çocuklarınızın bilgileri açılacaktır.

Bir çocuğunuzu görüyorsunuz diğer çocuğunuzu görmüyorsanız yine e-nabız sistemi üzerinden eşinizle birlikte aynı işlemleri yapmanız gerekmektedir. Bu işlemleri yaptıktan sonra ikinci çocuğunuzda sistemde gözükecektir. Eşlerden bir tanesi bu işlemi yapmazsa eğer yine çocuğunuz sizin sisteminizde gözükmeyecektir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.