E-Nabiz

E-Nabız Smear Testi Sonucu Öğrenme

12.02.2023
E-Nabız Smear Testi Sonucu Öğrenme

E-Nabız üzerinden bilindiği üzere yaptırdığınız tahlillere, testlere hastaneye hiç gitmeden ulaşabilirsiniz. Bunlardan biri de kadınların sıklıkla yaptırdığı smear testidir.

Hastanede uzun uzun test sonucu beklemek yerine, testinizi yaptırdıktan sonra internetinizin bağlı olduğu bir cihazdan e-Nabız’a girerek kolaylıkla test sonucunuza ulaşabilirsiniz. Bu yazıda e-Nabız üzerinden smear testi sonucu nasıl öğrenilir kısaca aktarılacaktır.

E-Nabız smear testi sonucu öğrenme

  1. E-Nabız üzerinden yaptırdığınız bütün tahlilleri ve testleri görüntüleyebilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler;
  2. Sisteme giriş yaptıktan sonra sol üst bölümde tahlillerim kısmına tıklayın.
  3. Oraya giriş yaptıktan sonra daha önce hastanede yaptırmış olduğunuz smear testi de dahil bütün tahlil ve testlerinize basit bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Hastanede yaptırdığınız tahlilleri internet üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu konuda e-devlet ve e nabız uygulaması yardımcı olmaktadır. E nabız sistemine giriş yapıldıktan sonra tahlillerim kısmından hastane tarafından sonuçlandırılan bütün tahlil sonuçlarınıza rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Aksi bir tahlil durumu bulunmadığı sürece smear testi sonucunu öğrenmek 2-3 gün olarak belirlenmiştir.

E nabız şifresini almayan vatandaşlar e-devlet üzerinden enabız uygulamasını e nabız smear testi sonucu linki üzerinden giriş yapabilirler.

Yorumlar
  1. Beryl dedi ki:

    harika kurgu, çok bilgilendirici. Bu sektörün karşıt uzmanlarının bunu neden fark etmediğini düşünüyorum. Devam etmelisin…