E-Nabiz

E-Nabız gündüz yatak tarifesi

07.01.2023
E-Nabız gündüz yatak tarifesi

E-Nabız gelişen teknoloji ile birlikte hastane hayatımızın telefonumuza kadar gelmesini sağlayan ve gerek gizliliği gerek hızlı işlemleri sayesinde randevu, sonuç, reçete gibi birçok sağlık bilgilerimize kolaylıkla ulaşmamızı sağlayan bir uygulamadır. Gündüz yatak tarifesi bu işlem bana ait değil

E-Nabız Gündüz Yatak Tarifesi

E-Nabız uygulamasına kayıt olup (dilerseniz e-devlet üzerinden kayıt olmaya gerek kalmadan) giriş yapabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra hemen karşınıza çıkan hastane ziyaretlerim bölümüne gelerek herhangi bir muayene işleminize tıklayıp “detayları görüntüle” butonuna basınız. Karşınıza çıkan ekranda “gündüz yatak tarifesini” görebilirsiniz.

Gündüz yatak tarifesi sizin herhangi bir devlet hastanesinde ayakta görülen muayene veya bir günü dolmayan yatakta görülen tedaviye karşılık gelen bir kavramdır. Eğer hastanede hiç yatış onayı almamış iseniz işlemin size ait olmadığını düşünüyorsanız yine E-Nabız üzerinden işlemin size ait olmadığını belirtebilirsiniz.

Gündüz Yatak Tarifesi Nedir

Gündüz yatan yatak tarifesi, hastanede ayakta veya bir günü dolmayan yatakta görülen tedaviye verilen isimdir.

2023 Yatak Tarife Ücretleri

Devlet hastanelerinin ortalama fiyatları hesaplanarak oluşturulan listeye listesi şu şekildedir.

Standart yatak ücreti: 60 TL

Gündüz yatak ücreti: 34 TL

Yorumlar
 1. Muzaffer dedi ki:

  Bunun adı gündüz yatak tarifesi ise ve hasta değil yatmak oturmadıysa bile nasıl bu ücret alınabiliyor.. Tam Devlet soygunculuğu bunun adı

  1. Burcu dedi ki:

   Bende şuan aynı fikirdeyim sizinle

 2. S.E dedi ki:

  Doktorun olmadığı ,Asistanın sonuç degerlendimesi yaptığı 10dk.45saniyelik konuşmada neye dayanarak gündüz yatak tarifesi belirleniyor..Ekrandan veriyi bakıp yorumlamak yatak tarifesinemi giriyor??