E-Nabiz

E-Nabız grip aşısı sorgulama

07.01.2023
E-Nabız grip aşısı sorgulama

e-Nabız sistemi vatandaşların sağlık konusunda detaylı bilgilerine ulaşabileceği geniş kapsamlı platformlardan biridir. Son derece kolay ve esnek kullanıma sahip olan e-Nabız sisteminde ayrıca vatandaşlar aşı süreçlerini de yakından takip edebilirler. Koronavirüs aşısında olduğu gibi grip aşısında da yine aynı yöntem kullanılarak aşı süreci takip edilebilir, grip aşısı sorgulanabilir.

E-Nabız grip aşısı sorgulama ücretsiz nasıl yapılır?

Sağlık Bakanlığı’na ait olan ve çok fazla tercih edilen uygulamaların da başında gelen e-Nabız sistemi kapsamınca sizler de grip aşısı risk grubu içerisinde olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz. Böylelikle de işlemlerinizi en kolay ve en hızlı biçimde gerçekleştirebilirsiniz.

E-Nabız sisteminde risk taşıyanların listesi ilan edilerek bu listedeki kişilerin grip aşısı olmasına olanak tanınır. Sizler de listeyi takip ederek bu listede yer alıp almadığınıza göre aşı randevusu oluşturabilirsiniz.

Son derece kolay ve esnek bir kullanıma sahip olan e-Nabız sisteminde kolaylıkla randevu oluşturabilir, aşı işlemlerinizi sorgulatabilir ve sistemi olabildiğince yararlı olarak kullanmaya devam edebilirsiniz. Tüm bu işlemler Sağlık Bakanlığı tarafından sizlere e-Nabız sistemi üzerinden sunulmaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.