E-Nabiz

E-Nabız giyilebilir teknoloji ekleme

07.01.2023
E-Nabız giyilebilir teknoloji ekleme

E-nabız hem web sitesi hem de İOS ve Android işletim sistemi için mobil uygulaması bulunan bir sağlık alanıdır. Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı’nın oluşturmuş olduğu ve sağlık kayıtlarının da incelenebileceği bir sistem. Bu nedenle her bilginin burada yer alamsı önem taşıyor.

E-Nabız giyilebilir teknoloji ekleme nasıl yapılır?

Günümüz teknoloji çağı olduğu için, akıllı giyilebilir teknolojiler de hayatımızı kolaylaştırıyor. Akıllı saatler akıllı giyilebilir teknolojilerin başında yer alıyor. Akıllı saat içerisinde; nabız verileri, yakılan yağ e kaloriler, kalp ritimleri, kalp rahatsızlıklarının teşhisinde büyük önem taşıyan EKG özelliği bulunuyor. Bunların hepsi de kişinin sağlık bilgileri oluyor. Dolayısıyla e-nabız giyilebilir teknoloji ekleme de burada önem taşıyor. Giyilebilir teknoloji olan akıllı saat verilerinizi e-nabız uygulamasına ekleme yapmak, tüm sağlık bilgilerinin anlık güncellenmesi anlamına geliyor.

E-Nabız akıllı saat ekleme nasıl yapılır?

E-nabız bölümüne girdiğiniz zaman burada Giyilebilir Teknolojiler ismi ile bir başlık olduğunu görürsünüz. Akıllı saatinizi buraya eklemeniz için tasarlanmış bir alandır. Buraya tıkladığınız zaman, sizden Google Fit ismi ile yeni olan bir uygulamayı indirmenizi ister. Akıllı bileklik, akıllı saatte yer alan verileri bu uygulama kendi sistemine kaydediyor. E nabız uygulaması da otomatik olarak Google Fit üzerinde yer alan bilgileri kendi sistemine kaydediyor. Bu şekilde ekleme yapabilir ve 5 dakikada bir güncellenen bu yararlı sistemi sizler de kullanabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.