E-Nabiz

E nabız Normal Dışı Sonuçlar Ne Demek

09.02.2023
E nabız Normal Dışı Sonuçlar Ne Demek

E-Nabız uygulaması gelişen teknoloji sayesinde hastane, sağlık ocağı ve eczane gibi tüm sağlık alanlarında ücretsiz bir şekilde hizmet veren, kendini sürekli güncelleyen ve tüm işlemlerinizi kayıt eden kaybolma riskini ortadan kaldıran gizlilik ilkesine güvenilir güncel bir sağlık uygulamasıdır.

E nabız normal dışı sonuçlar ne demek

E-Nabız sağlık uygulamasına kaydınızı oluşturup giriş yaptıktan sonra kişisel tüm bilgilerinizi de ekleyebilir zamanla boy, kilo gibi bilgilerin değişmesi ile de bunları düzenleyebilirsiniz. Mesela gireceğiniz boy kilo bilgileri ile kardiyovasküler hastalık riskinizi öğrenebilirsiniz. Burada ki sonuçların normal dışı çıkması sizin için bir tehlike oluşturuyor demektir ve bunun için en yakın tarihte uygun doktora randevu alarak muayene olmanız gerekmektedir. Bunun dışında hastanede yaptırdığınız herhangi bir işlem sonucunda tahlil, röntgen, aşı, kalp testleri vs. bu gibi işlemlerden sonra sonuçlarını E-Nabız uygulaması üzerinden bulup bakabilirsiniz. Sonuçların normal değerleri ve normal dışı değerleri size basit bir şekilde anlayacağınız gibi renklerle de ifade edilmiştir.

Normal dışı bir sonuç ile karşılaşmanız durumunda mutlaka en yakın sağlık kuruluşuna yine uygun doktor ve bölümden randevu alarak gidip muayene olmanız gerekmektedir. Bu tip sonuçların herhangi bir yanlış vermemesi için yaptıracağınız tüm testlerde ve kişisel bilgilerinizde herhangi bir yanıltıcı durum yapmamanız sağlığınız açısından iyi olacaktır. Örneğin boy kilo bilgilerini yanlış bir şekilde girerseniz normal dışı kardiyovasküler sonuç ile karşılaşırsınız bu yüzden bilgileri tamamen doğru ve gerçek vermelisiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.