E-Nabiz

E Nabız Duyurular

22.01.2023
E Nabız Duyurular

E-Nabız uygulaması telefon, tablet, bilgisayar gibi tüm internete erişebilir teknolojik aletlerinizde kullanabileceğiniz ve milyonlarca kullanıcıya sahip içerisinde sağlık alanında sayısız içerik bulunduran tüm hastane işlemlerinizi görüp otomatik kayıt edebileceğiniz ücretsiz bir şekilde hizmet veren güncel bir sağlık uygulamasıdır.

E nabız duyurular

E-Nabız uygulamasına e-devlet üzerinden kayıt olup giriş yaptıktan sonra uygulama içerisinde hemen ana sayfada bulunan bildirimler bölümünden sadece sizi ilgilendiren duyuruları görebilir herhangi bir sonuç, test, randevu gibi bilgileriniz hakkında açıklanan duyurulara ulaşabilirsiniz. Ayrıca “Google” arama motoruna “E-Nabız duyurular” yazarak ararsanız karşınıza çıkan sitede E-Nabız uygulaması adına tüm E-Nabız kullanıcılarını ilgilendiren uygulama hakkında yapılan tüm yenilikleri, güncel duyuruları görebilirsiniz.

Şu konularımızada bakabilirsiniz:

  1. E-Nabız tahlil sonuç gizlenmiştir ne demek
  2. E-Nabız ilaç geçmişi silme
  3. E-Nabız Health Pass nedir?
  4. E-Nabız barkod no nedir ?

Örneğin şu an en son gelen duyuru “E-Nabız Sistemine (500) Yoğun Bakım Değerlendirme Veri Seti eklenmiştir.” bu konu hakkındadır. Bu ve benzeri tüm durumlarda E-Nabız uygulaması hakkında yapılan tüm duyuruları bu şekilde takip edebilir çok hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca kendiniz herhangi bir durum karşısında E-Nabız uygulaması hakkında değişmesini veya yeni gelmesini isteğiniz bir şeyi duyuru olarak yetkililere bildirebilirsiniz. Vereceğiniz duyurunun herhangi bir sonuç alması durumunda mailinizi takip edebilirsiniz, olumlu bir sonuç almış iseniz yine duyurular kısmını takip edip burada kendi istemiş olduğunuz yeniliği de görebilirsiniz. İşte E-Nabız sürekli güncel kalması ve yeniliklerini duyurması nedeni ile ne kadar kullanışlı olduğunu bir kere daha göstermiş olmaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.