E-Nabiz

Cetryn Reçetesiz Satılır mı

14.09.2022
Cetryn Reçetesiz Satılır mı

Sizlere bu yazımızda cetryn reçetesiz alınır mı, cetryn reçetesiz satılır mı, cetryn aç mı tok mu ve hangi ilaçlarla kullanılmaz gibi sorulara cevap bulmaya çalışacağım.

Cetryn ilacı deride, döküntü, kaşıntı, kızarıklık, şişlik, gözlerde sulanma ve burunda akma gibi belirtilere neden olan histamin isimli hormonu azaltmaya, nedeni belirsiz olan kurdeşen, alerji, burunda kaşıntı ve aksırma, genizde akıntı gibi alerjik durumların giderilmesinde kullanılmaktadır.

Cetryn İlacının Yan Etkileri

Her ilacın yan etkisi olduğu gibi bu ilacın da elbette bu ilacın da yan etkileri mevcuttur. Bunları eğer listelersek bir çok maddesi var fakat sağlık için bu etkileri kullanmadan önce okuyup bilinçlenmek önerilir. Lütfen sağlınız için bu yan etkileri önemseyin. Yeri geldiğinde ruhsal yeri geldiğinde insan üzerinde etki edebilecek farklı sebebiyetlere yol açan yan etkileri mevcuttur ilaçlarda. Bunların bilincinde olarak kullanım genelde en etkili yöntemdir. Sağlık şartlarınızı ve koşullarınızı eğer karşılamıyor ise ya da gereğinden fazla sizi etkileyecek yan etki süresi var ise lütfen en yakın sağlık kuruluşuna gözükün.

Citoles reçetesiz satılır mı

  • Huzursuzluk
  • Kaşıntı
  • Baş ağrısı
  • Halsizlik
  • Sersemlik
  • Midriyazis
  • Diyare

Cetryn Reçetesiz Alınır mı

Cetryn gibi alerji ilaçları reçetesiz satılmaz çünkü alerji olduğunuzu kendiniz test edemezsiniz. Doktorunuz, aile hekiminiz ve ya başvurduğunuz sağlık kuruluşunun size bu ilaç için reçete yazması şarttır.

Cetryn Şurup Aç mı Tok mu İçilir

Cetryn ilacını aç veya tok karnına kullanabilirsiniz ama yine de doktorunuza veya eczacınıza danışmakta fayda var. Cetryn hamile kadınların kullanmasında kaçınılmalıdır.

Cetryn Hangi İlaçlarla Kullanılmaz

Cetryn ilacı diğer ilaçlarla bir etkileşimi yoktur fakat alkol gibi sinir sitemini zorlayan ilaçlarla içilmesi tavsiye edilmez.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.