E-Nabiz

MHRS ücretli mi ?

23.02.2022
MHRS ücretli mi ?

MHRS ücretli mi, MHRS paralımı, MHRS randevu paralı mı, MHRS üyelik paralı mı, MHRS aramak ücretli mi, MHRS uygulaması ücretli mi, MHRS giriş ücretlimi, MHRS randevu iptali ücretli mi ve MHRS alo 182 ücretli mi gibi sorular hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Sağlık alanındaki en büyük gelişmelerden birisi de e-nabız ve MHRS (Merkezi Hekim Randevu Sistemi) oldu. Artık hastaneye gitmeden önce randevumuzu alabiliyoruz. Bu sayede zamandan tasarruf edip hastanelerde sıra beklememize gerek kalmıyor. Fakat burada insanların aklına birçok soru takılıyor. Burada insanların en çok sorduğu sorulardan birisi MHRS sistemi ücretli mi? Bu sistemi kullanırken herhangi bir ödeme yapmam gerekir mi sorusu oluyor?

MHRS (Merkezi Hekim Kayıt Sistemi) Nedir?

Merkezi Hekim Randevu Sistemi sağlık ocağı ve hastanelerden randevu almanızı sağlayan sistemdir. MHRS sistemi üzerinden hastaneye veya sağlık ocağına gitmeden randevunuzu alabilirsiniz. Bunun için isterseniz MHRS’nin internet sitesini isterseniz de ALO 182 hattını kullanabilirsiniz. Peki ALO 182 hattından veya MHRS’nin internet sitesinden randevu almak ücretli midir?

MHRS (Merkezi Hekim Kayıt Sistemi) Ücretli Mi?

Gerek internet üzerinden MHRS’ye girmiş olan gerekse de 182 numaralı hattı arayarak randevunuzu oluşturun bu işlem tamamen ücretsizdir. Hastane veya sağlık ocağı için alacağınız randevularınız tamamen ücretsiz olarak verilmektedir. Randevu almak için sizden herhangi bir ücret istenmeyecektir. Bu sistemler üzerinden tamamen ücretsiz bir şekilde randevu alınabilecektir.

Sadece randevu almak değil bu sistemleri kullanmak, bilgilerinizi güncellemek de tamamen ücretsizdir. Merkezi hekim randevu sistemi üzerinden yapacağınız işlemler için sizden herhangi bir ödeme istenmeyecektir. Gerek ALO 182 gerekse de internet sitesi üzerinden yapacağınız tüm işlemler bedavadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.