E-Nabiz

MHRS parmak izi ile giriş

22.02.2022
MHRS parmak izi ile giriş

MHRS parmak izi ile giriş işlemleri hakkında bilgi almak isteyebilirsiniz. MHRS sistemi sağlık alanında vatandaşlara büyük kolaylık sağlıyor. Bir de bu sisteme parmak izi ile giriş gibi teknolojik gelişmeler kaydedilince daha bir anlamlı oluyor. Merak ettiklerinize ilişkin içerikleri yazımızda ve sitemizde bulabilirsiniz.

MHRS parmak izi ile giriş

MHRS mobil özelliği ve uygulaması bulunan bir programdır. Bu program akıllı cep telefonu ve tabletlerde kullanılır. Akıllı cep telefonu ve tabletler içerisinde parmak izi bulunma özelliği bulunuyor ise parmak izi ile giriş işlemi yapılabilir. Bazı cihazların parmak izi tanıma özelliği bulunur. MHRS uygulamasını bu cihazlara indirirsiniz. Uygulama giriş sayfasında ilk alanda ayarlar bölümü vardır. Ayarlar kısmında parmak izi alanına onay vermeniz gerekir. Parmağınızı cihaza tanıtırsınız. Parmak izi ile giriş sistemini aktif edersiniz. Bu sayede de kullanım sağlarsınız. Yalnızca size ait olan cihazda size ait parmak izi ile uygulamayı açabilme imkanınız olur.

MHRS Parmak İzi ile Giriş Avantajları

  • Size ait olan cihazlar için kullanımı kolay olur.
  • Sisteme her girmeniz gerektiğinde şifre girmek durumunda kalmanıza gerek kalmaz. Tek parmak izi okutma ile direkt bir saniyede sisteme girersiniz.
  • Şifre hatırlama ve güvenlik sorusu cevabı hatırlama sorunları ile karşılaşmazsınız. Şifrenizi unuttuğunuzda bile parmak izi kullanarak sisteme girersiniz.
  • Size hız ve zaman tasarrufu kazandıran teknolojik bir işlem olarak karşımıza çıkar.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.