E-Nabiz

MHRS iletişim hattı

25.02.2022
MHRS iletişim hattı

Merkezi hekim randevu sistemi hastane ve sağlık ocaklarından randevu almanız, randevularınızı düzenlemeniz veya iptal etmeniz için kullanacağınız bir sistemdir. Fakat her zaman internete erişiminiz olmayabilir veya interneti verimli olarak kullanamıyor olabilirsiniz. Bunun yanında o an internet erişiminiz de olmayabilir. Bu durumda sadece merkezi hekim randevu sisteminin internet sitesi ve mobil uygulamasından değil mhrs iletişim hattından da randevu almanız mümkündür.

MHRS iletişim hattı

Sadece MHRS internet sitesi ve mobil uygulaması üzerinden değil çağrı merkezi üzerinden de randevu almanız mümkündür. İletişim hattından;

  • Yeni bir hastane randevusu oluşturabilirsiniz.
  • Mevcut randevunuzu iptal edebilirsiniz.
  • Randevunuzu güncelleyebilirsiniz.
  • Sağlık ocağınızdan randevu alabilirsiniz.

Bu tür hizmetlerden faydalanmak için iletişim hattını arayabilirsiniz. Peki MHRS’nin iletişim hattı nedir? Hangi numaradan ulaşılabilir?

MHRS’ye telefon üzerinden ulaşmak için 182 numaralı telefonu kullanabilirsiniz. 182 numarasını arayarak karşınıza çıkan kişi vasıtası ile istediğiniz işlemleri yapabilirsiniz. İster yeni randevu alabilir ister randevunuzu güncelleyebilir isterseniz de randevunuzu iptal edebilirsiniz. Bunun yanında Covid-19 aşınız için de randevu oluşturabilirsiniz. MHRS mobil uygulaması ve internet sitesi üzerinden yapabildiğiniz tüm işlemlere alo 182’den de ulaşabilirsiniz. İşlemlerinizi karşınıza çıkacak temsilci üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. İşlemlerinizi gerçekleştirirken sizden belli kimlik bilgileriniz istenecektir. Yine alo 182 üzerinden çocuklarınız için de randevu alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu durumda da sizin ve çocuğunuz kimlik bilgileri istenecektir. Aramadan önce bu tür bilgileri hazırlamanız işlemi kısaltacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.