E-Nabiz

E-Nabız test sertifikası alamıyorum

10.01.2023
E-Nabız test sertifikası alamıyorum

e-nabız uygulaması vatandaşların hem resmi işlemlerinde hem de yurt dışı işlemlerinde ya da sağlık alanında kullanılıyor. Kullanım alanı ne kadar çok genişlerse hata oranı da buna bağlı artıyor. E-nabız test sertifikası alamıyorum diye bir hata verdiğinde ne yapmanız gerektiği konusunda açıklama yapacağız.

E-Nabız test sertifikası alamıyorum

Bu sayede e-nabız kullanımı ile güncel ve profesyonel adımlar atabilirsiniz. Test sertifikası özellikle yurt dışına çıkacak olan kullanıcılar için Covid 19 kapsamında uluslararası geçerliliği olan Health Pass uygulamasından sertifika oluştururken hata verebiliyor. Test sertifikasını alamamak bu gibi etmenlere neden olabiliyor. Bu nedenle güvenilirlik çerçevesinde e-nabız uygulaması içinde test sertifikası almak gerekiyor.

Test sertifikası alamadığınız zaman, yurt dışı uçuşlarınız yaklaşırken, pasaport kadar önemli olan bu sertifikayı oluşturamamak sorun yaratabiliyor. Böyle bir durum ile karşılaştığınızda ise yapmanız gereken en önemli etmen farklı tarayıcılardan girmek ya da bir süre beklemek olacaktır. Hala hata veriyor, size test sonucunuzu alma konusunda sorun çıkarıyor ise Sağlık Bakanlığı’ nı aramanız önerilir. Bu sayede pasaport işlemlerinde bir de test oluşturmak için zaman kaybetmezsiniz. Direkt sertifikanızı oluşturmanız ve bu doğrultuda kolaylıkla yurt dışı seyahatlerinizde sorun yaşamamanız için bu önemli bir durumdur.

Ek olarak yazmış olduğumuz boy kilo değiştirme makalemize göz atabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.