E-Nabiz

E nabız röntgen silme

09.03.2022
E nabız röntgen silme

E nabız röntgen silme, e nabız röntgen yok, e nabız röntgen nereden bakılır, e-nabız röntgen sonuçları ve e-nabız röntgen görünmüyor gibi sorular hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. E nabız sistemi üzerinden vatandaşlarımız birçok hizmetten faydalanabilmektedir. Gerek tahlil sonuçları, gerekse radyoloji görüntülerine vatandaşlarımız hastaneye gitmeden ulaşabilmektedir. E nabız sistemi üzerinden vatandaşlar hastane ziyaretleri, raporlar, aşı takvimleri, reçeteler, covid-19 aşı durumları gibi hizmetlere de erişim sağlayabilmektedirler.

E nabız röntgen silme

E nabız sistemi vatandaşlarımız için büyük bir kolaylıktır. Birçok vatandaşımız hastaneye gitmeden tahlil veya radyoloji sonuçlarına ulaşabilmektedir. Vatandaşlar bazı hastane ziyaretlerini ise e nabız sistemi üzerinden kaldırmak istemektedirler. Yeni yapılan güncellemelerle birlikte vatandaşlarımız hastane ziyaretleri, tahlil, tanı, reçete, radyoloji görüntüleri gibi sonuçlarını profillerinden kaldırabilmektedirler. E nabız sistemi üzerinden bilgilerinizi kaldırabilmeniz için öncelikle e nabız sistemine kayıt olmanız gerekmektedir.

Kayıt işleminizi e nabız sisteminin giriş sayfasından gerçekleştirebilirsiniz. Yeni güncellemelerle birlikte vatandaşlar artık herhangi bir sağlık kuruluşunda ki ziyaret, reçete, tanı, tahlil sonucu, radyoloji görüntüleri gibi işlemlerinin silinebilmesine olanak tanımaktadır. Bu güncellemelerle birlikte herhangi bir kategoride bulunan tahlil veya röntgen sonucunuzun profilinizde gözükmesini istemiyorsanız ‘’profilimde görülmesin’’ seçeneği ardından onay butonu ile bilgileriniz e nabız profilinizden kaldırılabilir.

Vatandaşlarımız e nabız sistemine giriş yaptıktan sonra ziyaretlerim kategorisi ile ilgili bulunan hastane ziyaretini seçtikten sonra profilimde gözükmesin seçeneği ile bu hastaneye ilişkin tanı, tedavi ve ilaç bilgileriniz kaldırabilmektedir. Bilgilerinizi kaldırdıktan sonra İl Sağlık Müdürlüğünce, dilekçe başvurusu yaparak profilinizde tekrar gözükmesi için talepte bulunabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.