E-Nabiz

E-Nabız akıllı asistan ne işe yarar?

07.01.2023
E-Nabız akıllı asistan ne işe yarar?

Her geçen gün farklı yeniliklerle tanışabileceğiniz E-nabız sistemi sayesinde çeşitli kolaylıkları yaşayabilirsiniz. E-Nabız Akıllı Asistan Ne İşe Yarar? Sorusunun bu aşamada önem kazandığını belirtiyoruz.

E-Nabız akıllı asistan ne işe yarar?

Yeni uygulamalardan birisi olan bu alanda çeşitli bilgilere yer verilmektedir. Yapılan ameliyatlar hakkında detayları bulabileceğiniz Akıllı Asistan bölümü sayesinde ayrıca doktorunuza ilettiğiniz şikayetleriniz de yer almaktadır. Kan grubunuzun belirtilmesi, sigara bağımlılığınızın bulunup bulunmadığının aktarılması, kilonuza ve boyunuza dair verilerin girilmesi ve yaşınıza göre vücut kitle indeksinin ne kadar olduğu da bu alan sayesinde mümkündür.

Ayrıca geçirdiğiniz hastalıklara dair işaretlemelerin insan vücudu üzerinde yapıldığını görebileceksiniz. Noktalarla belirtilecek alanlarda çeşitli tanıların konduğunu belirtebiliriz. İşlemlerinizi daha kolay hale getirecek olan E-nabız akıllı asistan sistemi sayesinde yeni verilere ulaşmanız mümkün olacaktır. Hastalık geçmişinize hemen ulaşabileceğiniz anlık sistemler için takiplerinizi yapabilirsiniz. Hızla yüklenecek olan sayfalarınızda kişisel bilgilerinizi ve sağlık sorunlarınızı görüntüleme şansınız olacaktır. Hastalıklarınızı görmek ve doktorunuzla fikir alışverişinde bulunabilmek için randevu öncesinde verilere göz atabilirsiniz. Bölümün içerisine girdiğinizde üst bölümde yer alan pek çok bilgi sayesinde aradığınızı rahatlıkla bulacaksınız.

Yorumlar
  1. F.eser dedi ki:

    Ben tahlillerimin çoğunu göremiyor,dr 13 birim tekik istedi sadece 3 tanesi görülüyor neredeyse bir hafta oldu ,hala görünmüyor ki çokdan sonuçlanmış olmalı