E-Nabiz

Bursa Uludağ Üniversitesi Tahlil Sonuçları Sorgulama

24.03.2022
Bursa Uludağ Üniversitesi Tahlil Sonuçları Sorgulama

Sağlık problemleri yaşadığımız takdirde hekimlerimizin büyük bir kısmı hastalardan tahliller yaptırmasını ister. Bu tahlillerin özellikle usulüne göre yapılması hem hastanın tanı ve tedavisine yol gösterecek ilerleyen süreçlerde sağlık durumunu korumada büyük önem arz eder.

Bursa Uludağ Üniversitesi Tahlil Sonuçları Sorgulama

Öncelikle Bursa Uludağ Üniversitesinde tahlil sonuçlarınızı öğrenebilmek için bir takım alternatif yolları sunacağız.

  • İnternet tarayıcısının arama motorundan Bursa Uludağ Üniversitesi’nin resmi internet sitesine giriş yapıyorsunuz. Ana sayfa da sizi karşılayacak olan sayfa da e laboratuvar kısmına giriş yapıyorsunuz. Bu sayfa da bulunan T.C kimlik numaranız doğum tarihiniz ve hastane de kayıtlı bulunan cep telefonunuza gelecek olan sms kodu yer almaktadır. Bilgilerinizi eksiksiz ve tam olarak yazdığınız takdirde tahlil sonucunuz ekranda yer alacaktır. Bu saye de hastaneye gitmenize gerek kalmadan tahlil sonuçlarınızı öğrenebileceksiniz.
  • Bursa Uludağ Üniversitesinin laboratuvar bölümüne ziyarette bulunabilirsiniz. İster e Laboratuvar isterseniz hastane servisinden tahlil sonucunuzu öğrenin ancak her iki durumda da T.C kimlik numarası, dosya no, hasta no gibi bilgileriniz istenecektir. Bu durumda giderken yanınızda bu bilgileri bulundurmayı unutmayın.

Bursa Uludağ Üniversitesi Görüntülenme Sonuçları

Bursa Uludağ üniversitesinden görüntülenme sonucunu öğrenmek isteyen vatandaşlarımız ister hastaneye giderek isterse de hastaneye gitmeden bu bilgileri elde edebilecek. Hastanenin ana sayfasında bulunan e görüntülenme bölümünden radyolojik görüntülerinize ulaşabilirsiniz. BU sayfa da yer alan T.C kimlik numarası, doğum tarihi ve kayıtlı bulunan cep telefonunuza gelecek olan kısa kod ile sayfaya giriş yapabilir, radyolojik görüntülerinizi hastaneye gitmenize gerek kalmadan, kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz.

Bursa Uludağ Üniversitesi Röntgen Sonuçları

Bursa Uludağ Üniversitesinde yaptırmış olduğunuz röntgen sonuçlarınıza yine hastanenin web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Hastanenin ana sayfasında bulunan e laboratuvar kısmından T.C kimlik numaranızı, doğum yılınızı ve cep telefonunuza gelecek olan kısa kod ile sisteme girişinizi sağlıyorsunuz. Hastaneye gitmenize gerek kalmadan röntgen sonuçlarınızı görüntüleyebiliyorsunuz.

Bursa Uludağ Üniversitesi Randevu Telefon

Bursa Uludağ Üniversitesinden özel cerrahlara veya normal polikliniklere randevu alabilirsiniz. Bursa Uludağ Üniversitesinin ana sayfasında bulunan e randevu seçeneği ile normal poliklinik veya özel cerrah seçenekleri ile randevu oluşturabilirsiniz. Dilerseniz bu bölümden randevu iptali de gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu sayfa da karşınıza çıkan bilgi kutucuğunu okudum anladım olarak işaretliyorsunuz. Öncelikle hangi polikliniğe gideceğinizi seçip daha sonrasında randevu al seçeneği ile hangi saat aralığında olmasını seçiyorsunuz. Sonrasında T.C kimlik numaranızı girip randevunuzu onaylıyorsunuz.

Dilerseniz hastanenin web sitesi üzerinden veya Sağlık Bakanlığına bağlı 182 çağrı merkezi numarasını arayarak randevu oluşturabilir veya hastanenin (0224) 295 00 00 nolu telefonundan bilgi sahibi olabilirsiniz. Hastane internet sayfası üzerinden vatandaşlarımıza e Muayene, e Tetkikler, e Personel, e Randevu, e Görüntülenme gibi hizmetler de sunmaktadır. Yine laboratuvar sayfasından patoloji sonuçlarınıza görüntülenme sayfasından ultrason ve tomografi sonuçlarınıza da ulaşabilirsiniz. Hastaneye gitmeden hastanenin web sitesi üzerinden evden tüm hastane verilerinize ulaşabileceksiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.