E-Nabiz

T.C Aydın Adnan Menderes Üniversite Hastanesi Tahlil Sonuçları Sorgulama

14.02.2022
T.C Aydın Adnan Menderes Üniversite Hastanesi Tahlil Sonuçları Sorgulama

T.C Aydın Adnan Menderes Üniversite Hastanesinde yaptıracağınız tahlillerinize yine hastanenin web sitesi üzerinden, e nabız üzerinden dilerseniz hastanenin laboratuvar bölümüne giderek ulaşabilirsiniz.

T.C Aydın Adnan Menderes Üniversite Hastanesi Tahlil Sonuçları Sorgulama

Doktorlar hastaya kesin tanıyı koyabilmek adına birtakım tahliller isteyebilir. Bu tahliller neticesinde doktor hastanın tanısını koyar ve hastaya uygun tedavi yöntemleri ile tedaviye başlar. Hastalık süresince, sonrasında veya belirli aralıklar ile doktor bu tahlilleri istemeye devam edebilir.

T.C Aydın Adnan Menderes Üniversite Hastanesinde yaptıracağınız tahlillerinize hastanenin web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Cep telefonunuzun internet arama motoruna T.C Aydın Adnan Menderes Üniversitesi laboratuvar sonuçları veya tahlil sonuçları yazarak ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz. Açılan sayfada T.C kimlik numaranız, doğum yılınız ve telefonunuza gelecek sms kodunu girerek tahlil sonuçlarınıza ulaşabilirsiniz. Tahlillerinizi yaptırdığınız esnada telefon numaranızı yetkililere iletmek sayfaya girişiniz açısından yararınıza olacaktır. Dilerseniz yaptırmış olduğunuz tahlillerinizi hastane laboratuvarından da talep edebilirsiniz.

T.C Aydın Adnan Menderes Üniversite Hastanesinde Yaptırabileceğiniz Tahliller

  • Kan Tahlili
  • Radyolojik Görüntülenmeler
  • İdrar Tahlili
  • Metabolik Rahatsızlıklarda Uygulanan Tahliller
  • Kanser hastalığında Uygulanan Tahliller

T.C Aydın Adnan Menderes Üniversite Hastanesi Özel Randevu Nasıl Alınır?

İnternet sitesinde bulunan https://ehastane.adu.edu.tr/miamedrandevu linkine tıklayarak hastanenin randevu alma sitesine gidebilirsiniz. Öncelikle normal mi veya özel mi muayene olacaksınız buna karar vermelisiniz. Sonrasında tercihinize tıklayarak ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz. Sonrasında muayene olacağınız bölümü seçmelisiniz. Polikliniğinizi seçerek randevu tarihinizi de aldıktan sonra randevunuzu tamamlıyorsunuz. 444 1 256 nolu telefondan 08:00-22:00 saatleri arasında hastane hakkında bilgi alabilir veya randevunuzu alabilirsiniz.

T.C Aydın Adnan Menderes Üniversite Hastanesi Tahlil Sonuçları Sorgulama 2
T.C Aydın Adnan Menderes Üniversite Hastanesi Tahlil Sonuçları Sorgulama 2

T.C Aydın Adnan Menderes Üniversite Hastanesi Uyku Polikliniğinden Nasıl Randevu Alınır?

Uyku polikliniğinde hastalar bir gece boyunca uyutulur ve izlenir. Uyku esnasında oluşan tepkiler kaydedilir. Belirlenen tanıların ardından ise hasta için uygun tedavi yöntemi belirlenerek uygulamaya konulur. T.C Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Uyku Polikliniğinden randevu alabilmek için hastanenin web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Hastanenin web sitesi üzerinden randevu al seçeneği ile uyku polikliniği gibi daha birçok poliklinikten randevu alabilirsiniz. Randevu al seçeneğine tıkladıktan sonra özel veya norma muayene tercih etmelisiniz. Sonra ki adım ise poliklinik tercihiniz olacaktır. Randevu tarihi ve saatinizi seçtikten sonra ise randevunuzu onaylayabilirsiniz. Dilerseniz hastanenin 444 1 256 nolu telefonunu 08:00-22:00 saatleri arasında arayarak poliklinik hakkında detaylı bilgi alabilir veya randevunuzu oluşturabilirsiniz.

T.C Aydın Adnan Menderes Üniversite Hastanesi Tomografi Sonuçları Nasıl Öğrenilir?

Dilerseniz hastanenin 444 1 256 nolu telefonunu 08:00-22:00 saatleri arasında tomografi sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Hastanenin laboratuvar bölümüne giderek buradan T.C kimliğiniz ile birlikte sonuçlarınıza ulaşabilir doktorunuza iletme şansı elde edebilirsiniz. Ancak hastaneye uğrama imkanınıza yoksa hastanenin web sitesi üzerinden T.C kinlik numaranız, doğum yılınız ve hastaneye iletmiş olduğunuz cep telefonunuza gelen sms kodunu girerek tahlil sonuçlarınıza ulaşabilirsiniz.

T.C Aydın Adnan Menderes Üniversite Hastanesi Genetik Sonuçlarına Nasıl Ulaşılır?

Genetik test, genellikle ebeveynlerden çocuklarına aktardıkları genlerin mutasyonlu olup olmadıklarını ortaya koyan bir testtir. Yani bir gen hatalı olduğu zaman hastalık yaratır. İşte tam burada genetik test yapıldığı zaman tanılar çabucak koyulur ve hastaya uygun tedavi uygulanır. Genetik test sonuçlarınıza hastanenin web sitesi üzerinden T.C kimlik numarası, doğum yılı ve hastanede buluna cep telefonunuza gelen sms kodunu girerek öğrenebilir test sonucunuzu doktorunuza danışabilirsiniz. Dilerseniz 444 1 256 nolu telefonu 08:00-22:00 saatleri arasında arayarak test sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

T.C Aydın Adnan Menderes Üniversite Hastanesi Soru ve Cevap Bölümü

T.C Aydın Adnan Menderes Üniversite Hastanesi özel muayene ücretleri ne kadar?

Bölüme göre farklılık göstermekle birlikte 131 227 arasında değişkenlik göstermektedir.

T.C Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi nerededir?

T.C Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi Aydın’ın efeler ilçesine bağlıdır.

T.C Aydın Adnan Menderes Üniversite Hastanesi iletişim numarası nedir?

444 1 256 nolu telefondan 08:00 22:00 saatleri arasında bilgi alabilirsiniz.

T.C Aydın Adnan Menderes Üniversite Hastanesine nasıl gidilebilir?

11, 302, 402, 404, 405, 504 nolu otobüsler hastaneye yakın bölgelerden geçmektedir.

T.C Aydın Adnan Menderes Üniversite Hastanesi yoğun bakım dahili numarası nedir?

T.C Aydın Adnan Menderes Üniversite Hastanesi yoğun bakım dahili numarası 2314-2315’tir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.