E-Nabiz

Tranko Buskas Reçetesiz Alınır mı

10.01.2023
Tranko Buskas Reçetesiz Alınır mı
Tranko buskas muadiliBuscopan, Buscodyn, Butopan, Spazmol, Spazmotek, Xemol 20 mg
Tranko buskas reçetesiz fiyatı46.13 TL
Barkod numarası8699638125494
Tranko buskas endikasyonlarıMide krampı, bağırsak spazmı ve adet ağrılarının tedavisine endikedir

Tranko buskas reçetesiz alınır mı ve tranko buskas reçetesiz satılır mı bu soruların yanıtlarını bulabileceğiniz faydalı bilgileri sitemizde açıklamaya devam ediyoruz. Güvenilir ve profesyonel olarak sizlere nitelikli bilgiler sağlıyoruz.

Tranko buskas güncel fiyatı 46.13 TL‘dir. Ancak SGK karşıladığı için, ücretsiz şekilde ilaç farkı olmadan satın almak mümkündür. Bu reçetesi olan ilaçlarda geçerlidir. Peki tranko buskas reçetesiz satılır mı? Tranko Buskas kırmızı reçete ile satılan bir ilaçtır. Anksiyete tedavisi, ruhsal bunalımlar ya da ruhsal yorgunluklar için kullanılır. Geçmeyen ağrılar ve karın kramplarında tercih edilen bir ilaçtır. Psikiyatri servisi tarafından ya da uzman hekimlerce reçeteye yazılabilir.

Aldara kerem reçetesiz alınır mı

Kırmızı reçeteli bir ilaç olduğu için, reçetesiz satılması mümkün değildir. Bu ayrıntıya dikkat etmek gerekir. İlaç farkı yoktur. Katılım payı ile birlikte kırmızı reçetenizle bu ilacı satın alabilmeniz mümkün olmaktadır. Uykuya neden olmayan, sakinleştiren ve fiziki olarak rahatlığı kolaylaştıran bir ilaçtır. Hekim önerisinde dozajlarda alınmalıdır. Aksi takdirde en büyük yan etkisi bağımlılık yapmasıdır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.