E-Nabiz

Dicle Üniversitesi Tahlil Sonuçları Sorgulama

07.01.2022
Dicle Üniversitesi Tahlil Sonuçları Sorgulama

Dicle Üniversitesi Hastanesinden yaptıracağınız tahlil sonuçlarınıza yine üniversite hastanesinin web sitesi üzerinden, e nabız üzerinden dilerseniz hastanenin laboratuvar bölümünden ulaşabilirsiniz.

Dicle Üniversitesi Tahlil Sonuçları Sorgulama 2022 Sonuç Öğrenme

Doktorlarımız hastaya tanı koyabilmek adına tahliller isteyebilirler. Bu tahliller sonucu kesin tanı koyularak hastaya uygun tedaviye başlanır. Bu tahliller sonucu beklenmeye hastalıklar da ortaya çıkabilir. Doktorunuz tedavi süresince bu tahlilleri belirli aralıklarla isteyerek durumunuzu kontrol altında tutmayı amaçlar.

Dicle Üniversitesi Hastanesinde yaptırmış olduğunuz tahlillerinizi yine hastanenin T.C Dicle Üniversitesi Hastanesi Laboratuvar ve Patoloji Sonuçları Görüntüleme Merkezi sayfasına giderek, T.C kimlik numaranızı, doğum tarihinizi (gün, ay, yıl) ve güvenlik kodunu girerek tahlil sonuçlarınıza ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz tahlil yaptırmış olduğunuz bölümün sekreterliğinden de tahlil sonuçlarınıza ulaşabilirsiniz. Bu tahlillerinize yine e-nabızdan tahlillerim sekmesinden de ulaşabilirsiniz.

Dicle Üniversitesinden Nasıl Randevu Alınır?

850 480 21 00 nolu telefonu arayarak Dicle Üniversitesi Hastanesinden dilediğiniz bölüm için randevu oluşturabilirsiniz. Dicle Üniversitesi Hastanesine ait http://hbys.dicle.edu.tr/ProRANDEVU web sitesi üzerinden T.C kimlik no, telefon numarası, baba adı ve güvenlik kodunu girerek ilgili poliklinik üzerinden randevu tarih ve saatinizi seçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. MHRS üzerinden veya 182 üzerinden de Dicle Üniversitesi Hastanesinden dilediğiniz poliklinikten randevunuzu oluşturabileceksiniz.

Dicle Üniversitesi Tahlil Sonuçları Sorgulama
Dicle Üniversitesi Tahlil Sonuçları Sorgulama

Dicle Üniversitesi Patoloji Sonuçları Nasıl Öğrenilir?

Dicle Üniversitesi Hastanesinden patoloji testinizin alındığı bölümün sekreterliğinden test sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Dilerseniz Dicle Üniversitesi Hastanesine ait 850 480 21 00 nolu telefonu arayarak test sonucunuzu sorgulayabilir veya e nabız üzerinden patoloji sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Dicle Üniversitesi Hastanesinin web sitesi üzerinden T.C kimlik no, telefon numarası, baba adı ve güvenlik kodunu girerek ilgili polikliniğe ait test sonucunuzu öğrenebilir yine aynı bağlantı üzerinden doktorunuza randevu alabilir, test sonucunuzu doktorunuza gösterebilirsiniz.

Dicle Üniversitesi Radyoloji Sonuçları Nasıl Öğrenilir?

Dicle Üniversitesi Hastanesinin web sitesi üzerinden radyoloji sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz. Hastanenin web sitesi üzerinden T.C kimlik numarası, cep telefon numarası, baba adı ve güvenlik kodunu girerek radyoloji sonuçlarınıza ulaşabilirsiniz. Yine aynı bağlantıdan ilgili doktorunuza randevu alarak radyoloji sonucunuzu gösterebilirsiniz. E nabız üzerinden de radyoloji sonuçlarınıza ulaşabileceğiniz gibi 850 480 21 00 nolu telefondan da bilgi alabilirsiniz.

Dicle Üniversitesi Genetik Tanı Laboratuvar Sonuçları Nasıl Öğrenilir?

Genetik tanı testini genellikle ebeveynler yaptırmaktadır. Herhangi bir gen bozukluğunda çocuğa aktarılacak olan genin tespiti ve tedavi yöntemi belirlenir.

Genetik tanı sonuçlarınıza hastanenin tahlil sonuçlarım adlı sayfasından ulaşabilirsiniz. Sayfa üzerinden T.C kimlik no, cep telefon numarası, baba adı ve güvenlik kodunu girmeniz halinde açılan sayfada tahlil sonuçlarınız yer alacaktır. E nabız üzerinden de bu tahlil sonuçlarınıza ulaşabileceksiniz. Dilerseniz 850 480 21 00 nolu telefonu arayarak tahlil sonucunuz hakkında detaylı bilgi alabilir veya doktorunuza randevu oluşturabilirsiniz.

Soru – Cevap Bölümü

Dicle Üniversite Hastanesi özel mi?

Dicle Üniversite Hastanesi kamu hastanesidir.

Dicle Üniversite Hastanesi nerededir?

Dicle Üniversite Hastanesi Diyarbakır, Sur’dadır.

Dicle Üniversite Hastanesi ücretli mi?

Dicle Üniversite Hastanesi ücretsiz muayene ile birlikte ücretli muayene de vardır.

Dicle Üniversite Hastanesine hangi otobüsler gider?

CE2 ve E8 otobüsleri Dicle Üniversite Hastanesine gitmektedir.

Dicle Üniversite Hastanesi iletişim numarası nedir?

Dicle Üniversite Hastanesi iletişim numarası +90 850 480 21 00 ‘dir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.